ANADOLU AJANSINDAN GENEL BAŞKAN ÇELİK´E ZİYARET

ANADOLU AJANSINDAN GENEL BAŞKAN ÇELİK´E ZİYARET

Anadolu Ajansı mensupları Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Nihat Çelik'e bir ziyarette bulunarak küçükbaş hayvancılık sektörüne ilişkin bir takım değerlendirmelerde bulunuldu.

Genel Başkan Çelik ziyarete ilişkin " Anadolu Ajansımızın çok değerli mensuplarıyla Merkez Birliğimizde bir araya gelerek sektörümüze ilişkin gündeme dair birtakım değerlendirmelerde bulunduk. Toplantımıza iştirak eden AA Ekonomi ve Finans Haberleri Yayın Yönetmeni Sayın Fırat Gazel'e, Ekonomi Haberleri Editörü Sayın Serhat Akkan'a, Ekonomi Muhabirleri Sayın Mustafa Çalkaya ve Sayın Erhan Cihan Ünal'a şahsım ve sektörüm adına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Diğer yandan Genel Başkan Çelik, 30 Aralık 2021 tarihinde KON TV yayınlanan "Tarım Masası" programına katılım öncesinde davetleri üzerine Anadolu Ajansı Konya Bölge Müdürlüğünün Haber Merkezinde sektörün gündemine ilişkin bir takım değerlendirmelerde bulundu.

Çelik " Sıcak yaklaşımları ve misafirseverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.Etiketler : Nihat Çelik