TÜDKİYEB Başkan Yardımcısı Çelik, Fakir Aileleri Unutmadı

TÜDKİYEB Başkan Yardımcısı Çelik, Fakir Aileleri Unutmadı

Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkan Yardımcısı Nihat Çelik, Ramazan ayı dolayısıyla memleketi Van'da fakir ve yardıma muhtaç aileleri ziyaret ederek, hazırlattığı gıda paketlerinden verdi. Yardım paketlerini alan aileler ise, Nihat Çelik'e hayır duasında bulundu.
TÜDKİYEB Genel Başkan Yardımcısı Nihat Çelik, 3 yaşındaki kızı Arzuhan'ı da yanına alarak aracına yüklediği gıda paketlerini, Van Merkez ve ilçelerinde fakir ve yardıma muhtaç ailelere ulaştırdı. Amacının Allah rızasını gözetmek olduğunu bildiren Çelik, yardım dağıtımını Erciş ve Muradiye ilçelerinden başlattığını söyledi. İlçe merkezleri ve bağlı köylerden başlayan yardımların Van Merkez ve diğer ilçelere de ulaştırıldığını anlatan Çelik, "Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan'da amacımız, ilimiz Van ve ilçelerimizde daha önceden tespit ettiğimiz 500 fakir ve yardıma muhtaç aileleri evlerinde ziyaret edip, bir nebze de olsa katkıda bulunmaktır. Gıda paketlerimiz içinde sıvı yağ, makarna, şeker, çay, zeytin, un, tahin, reçel, pirinç, mercimek ve salça bulunmaktadır" dedi.
Bu arada, gıda paketlerin alan fakir ve yardıma muhtaç aileler ise bizzat evlerine kadar gelerek bu yardımları kendilerine ulaştıran Çelik'e teşekkürlerini iletti. - VanEtiketler : TÜDKİYEB Başkan Yardımcısı Çelik , Fakir Aileleri Unutmadı