ISPARTA BİRLİK BAŞKANI KÖROĞLU, GENEL BAŞKAN ÇELİK İ ZİYARET ETTİ

ISPARTA BİRLİK BAŞKANI KÖROĞLU, GENEL BAŞKAN ÇELİK İ ZİYARET ETTİ
Isparta Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Süleyman Yaşar Köroğlu 03 Aralık 2019 tarihinde Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Nihat Çelik'i makamında ziyaret etti.
TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Köroğlu'na Isparta ilinde küçükbaş hayvancılığın gelişmesine yaptığı katkılar ve yetiştiricilere yaptığı hizmetlerden dolayı plaket hediye etti.
Isparta Birlik Başkanı Köroğlu, kendisi için manevi değeri çok yüksek olan plaketi küçükbaş hayvancılık sektörü ve yetiştiriciler adına aldığını ifade ederek Genel Başkan Çelik’e teşekkür etti. Merkez Birliği ile her zaman iş birliği içerisinde çalışacağına dikkat çeken Köroğlu, Isparta ili başta olmak üzere sektör için hizmetlerine bütün hızıyla devam edeceği mesajını verdi.
Genel Başkan Çelik ise başarılı olabilmenin ancak birlik ve beraberlikle olacağını belirtti. Birlikte daha güzel çalışmalara imza atacaklarına olan inancını dile getiren Çelik, "Başkanıma şahsım ve sektörüm adına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.


Etiketler : ISPARTA BİRLİK BAŞKANI KÖROĞLU , GENEL BAŞKAN ÇELİK İ ZİYARET ETTİ