TEKİRDAĞ HEYETİNDEN TÜDKİYEB GENEL BAŞKANI ÇELİK E ZİYARET

TEKİRDAĞ HEYETİNDEN TÜDKİYEB GENEL BAŞKANI ÇELİK E ZİYARET
Tekirdağ İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Cemalettin Toluca, Başkan Yardımcısı Rahmi Sezen, Yönetim Kurulu Üyesi Niyazi Şen ve SS Tekirdağ Tarım Kooperatifleri Birliği Başkanı Ramazan Demirkıran’dan oluşan heyet, 16 Ocak 2019 tarihinde Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik’i makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundular.
TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, ziyaret dolayısıyla Birlik Başkanı Toluca nezdinde Tekirdağ heyetine teşekkür ederek yetiştiriciler için yapılan başarılı hizmetlerin bundan böyle de devam etmesini diledi. Tekirdağ Birlik Başkanı Cemalettin Toluca da Genel Başkan Çelik’e çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve Merkez Birliği ile el ele vererek daha güzel çalışmalara birlikte imza atacaklarına inandıklarını söyledi.
Ziyaretin bir bölümünde ise 300 koyun projesi ile ilgili olarak Merkez Birliği ile Tekirdağ Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği arasında küçükbaş hayvan tedarik protokolü imzalandı. Genel Başkan Nihat Çelik ve Birlik Başkanı Cemalettin Toluca’nın birlikte imzaladığı protokol sonrasında hayırlı olması temennilerinde bulunuldu.


Etiketler : TEKİRDAĞ HEYETİNDEN TÜDKİYEB GENEL BAŞKANI ÇELİK E ZİYARET