Hayvancılık Genel Müdürü Osman Uzun a Makamında Hayırlı Olsun Ziyareti

Hayvancılık Genel Müdürü Osman Uzun a Makamında Hayırlı Olsun Ziyareti
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel başkanı Nihat Çelik Başkanlığında Genel Başkan Yardımcısı Ali İlbaş, Sekreterya Üye İhsan Akın, Muhasip Üye Şevket Avcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Oral ve Oktay Beşli’den oluşan heyet 3 Kasım 2016 tarihinde Hayvancılık Genel Müdürlüğüne atanan Osman Uzun’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Genel başkan Çelik, ziyaret esnasında Merkez Birliği çalışmalarına ilişkin özet bilgiler verirken Genel Müdür Uzun’dan küpeleme işlerinin Birliklere devredilmesini talep etti. Çelik ayrıca desteklemelerin sadece anaç koyun keçiye değil tümüne verilmesi gereğine işaret etti. Bakanlıkla son derece uyum halinde çalıştıklarını ifade eden Çelik, ‘’Işığı gözümüze değil, yolumuza tutmanızı istiyoruz’’ dedi.
Hayvancılık Genel Müdürlüğünün kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen Genel Başkan Çelik, alternatif projeler de dâhil Bakanlıkla her türlü çalışma için hazır olduklarını dile getirdi.
Hayvancılık Genel Müdürü Osman Uzun da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek mevcut konuları sürekli istişare ederek yolumuza devam edeceğiz şeklinde görüş bildirdi. Uzun, Merkez Birliği ve Birliklerle beraber daha güzel işler yapabileceklerini de sözlerine ekledi.
Diğer yandan Merkez Birliği Genel Başkanı Nihat Çelik ve Yönetim Kurulu üyeleri Hayvancılık Genel Müdürlüğüne bağlı Islah Ve Geliştirme daire Başkanı Dr. Bekir Ankaralı’yı makamında ziyaret ederek bir süre küçükbaş hayvancılık sektöründe yapılan ve önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmaları değerlendirdiler.
 


Etiketler : Hayvancılık Genel Müdürü Osman Uzun a Makamında Hayırlı Olsun Ziyareti