TÜDKİYEBDEN AK PARTİ SİYASİ VE HUKUK İŞLERİ BAŞKAN YD ÇİFTÇİ ZİYARET

TÜDKİYEBDEN AK PARTİ SİYASİ VE HUKUK İŞLERİ BAŞKAN YD ÇİFTÇİ ZİYARET

Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik başkanlığındaki TÜDKİYEB Yönetim Kurulu Üyeleri, Denetleme Kurulu Başkanı ve Merkez Birliği personelinden oluşan heyet, 31 Ekim 2023 tarihinde AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Fatih Çiftçi’ye yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Genel Başkan Çelik ziyarete ilişkin olarak “Çok kıymetli akrabam, 24. Dönem Van Milletvekilimiz ve önceki dönem Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcımız ve MKYK Üyesi Sayın Fatih Çiftçi’nin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı olarak atanmış olması nedeniyle kendisine Merkez Birliğimiz Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın Çftçi’ye yeni görevinde başarı temennilerimizle Ülkemiz ve Van için hayırlara vesile olmasını diliyoruz” ” dedi.

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Fatih Çiftçi’ye günün anısına sektörü sembolize eden bir maket takdiminde bulundu.Etiketler : Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik başkanlığındaki TÜDKİYEB Yönetim Kurulu Üyeleri , Denetleme Kurulu Başkanı ve Merkez Birliği personelinden oluşan heyet , 31 Ekim 2023 tarihinde AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Fatih Çiftçi’ye yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.